Polityka Prywatności

Polityka Prywatności serwisu key-polska.pl

Informacja formalna – administratorem strony jest:

Key Polska sp. z o.o.
Akacjowa 4
62-002 Suchy Las
NIP 9721286089 KRS 0000719525 REGON 369520995

1. Przetwarzanie danych osobowych

Portal key-polska.pl nie przetwarza danych osobowych niezarejestrowanych i niekontaktujących się bezpośrednio z administratorem użytkowników serwisu. W tym przypadku gromadzimy jedynie informacje dotyczące aktywności w serwisie, takie jak: anonimowe ID użytkownika serwisu, informacje dotyczące urządzenia (tzw. logi systemowe, które zawierają m.in. datę wizyty w serwisie, adres IP, z którego nawiązano kontakt z serwerem, itp.), czy też statystyki oglądalności serwisu. Informacje te uzyskujemy dzięki stosowaniu plików cookies. Sprawdź naszą Politykę Cookies.

Portal key-polska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści i opinie wyrażane przez użytkowników w referencjach lub opisach. Są one wyłącznie własnością użytkowników, od których pochodzą.

Adresy E-mail

Adresy E-mail podawane przez Użytkowników będą używane w celu: wysłania oferty handlowej; wysłania Newsletter’a – jeśli Użytkownik wyraził taką chęć. Adresy E-mail oraz Telefony kontaktowe Użytkowników nie są i nie będą nigdzie publikowane, przetwarzane, sprzedawane, udostępniane za opłatą – w związku z czym nie musicie się obawiać dodawania do żadnych list mailingowych, otrzymywania sponsorowanych maili reklamowych, i wszelkiego innego niechcianego spamu. Podchodzimy do kwestii prywatności bardzo poważnie.

2. Przetwarzanie danych nie-osobowych

Podczas użytkowania portalu key-polska.pl zbierane są dane nie-osobowe, które przeglądarki udostępniają, czyli:

– nazwa i wersja przeglądarki internetowej,

– ustawienia języka,

– strona odsyłająca,

– data i godzina wysłania żądania do serwera,

– IP z którego zostało wysłane żądanie.

3. Gromadzenie danych osobowych

Gromadzimy dane jedynie tych użytkowników, którzy dobrowolnie wyrazili chęć otrzymania od nas oferty handlowej bądź wyrazili zainteresowanie naszymi produktami i wysłali do nas wiadomość (np. przez formularze kontaktowe) znajdujące się na stronach naszego serwisu key-polska.pl.

W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis key-polska.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać. W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce –  KONTAKT.